Get Adobe Flash player

 

 

خانه
  • strict warning: Non-static method cmfcCalendar::factory() should not be called statically in /home/didegani/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar_systems.module on line 224.
  • strict warning: Non-static method cmfcCalendarV1::factory() should not be called statically in /home/didegani/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar/calendar.class.inc.php on line 15.
  • strict warning: Declaration of cmfcCalendarV1Iranian::infoArrayToTimestamp() should be compatible with cmfcCalendarV1::infoArrayToTimestamp() in /home/didegani/public_html/sites/all/modules/calendar_systems/calendar/v1/calendarSystems/iranian.class.inc.php on line 783.

عینک مقوایی سه بعدی گوگل

گوشی اندروید خود را با ساده ترین و ارزانترین حالت به یک دوربین سه بعدی تبدیل کنید.

این ایده که بیشتر شبیه یک رؤیاست توسط شرکت گوگل به واقعیت تبدیل شده است .به علت گران بودن عینک های هدستی گوگل(عینک هایی بمانند عینک شنا ) شرکت گوگل  بر آن شد که با طراحی و تولید عینکی مقوایی ارزان ولی کار آمد خود ، نیاز مشتریان خود را برآورده کند.

 این عینک در حقیقت نوع مدرن و بروز شده ی استریوسکوپ است که با بهره گیری از دو عدسی ، دو تصویری که اندکی با یکدیگر فاصله دارند را بصورت سه بعدی میبینیم.

شرکت گوگل با استفاده از ابزار های بسیار ساده از قبیل مقداری مقوا، چسب، نوار ربان، آهن‌ربا و لنزهای مربوطه کاربر را نسبت به ساختن هدست (که بیشتر به کاردستی می ماند) خود مشتاق کرد. تنها ابزاری که تهیه آن مشکل است عدسی های آن میباشد.

تنها یک چیز می ماند و آن هم اپلیکیشن مربوطه و نماگر همراه آن Google Cardboard که به معنای مقوای گوگل است که رایگان در سایت گوگل و با تایپ Cardboard از اپلیکیشن اندروید قابل دانلود و اجرا است تا ضمن جداسازی صفحه به شکل مناسب، تصویر بصورت واحد و یکپارچه به چشمان شما برسد. برای شروع، این اپلیکیشن قادر است شما را در اپلیکیشن Google Earth  با حرکت سر جابجا کند و با بردن شما به یک تور گردشی از مکان‌های معروف، تجربه‌ی کاملی از واقعیت مجازی را به شما القا نماید. امکان مطالعه‌ی آثار هنری از تمامی زوایا، استفاده از Street View، و تجربه‌ی داستان تعاملی Windy Day از جمله دیگر قابلیت‌های این اپلیکیشن و هدست است.

این گوشی یرای مبایلهای نسبتا بزرگ بمانند Galaxy s4 , Galaxy s5  و مانند آن یا تبلت های کوچک قابل استفاده است .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و تهیه عینک و عدسی با تلفن 66723908 و یا همراه 09123349472 مهندس رحیم پور تماس بگیرید .

    

 

 

 

 

 

 

 

 

فیلم زیر نحوه استفاده از عینک مقوایی گوگل یا Google cardboard را نشان میدهد.

برای دیدن فیلم کلیک کنید.